Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Pozyskiwanie funduszy » Działalność » pozyskiwanie funduszy » Carnevale Veneziano
W dniu 25 lutego 2017 r. w Mickiewiczowskim Centrum Turystycznym w Żerkowie odbył się 17-ty już Bal Lions Club Jarocin. Tym razem goście przenieśli się do Krainy Baśni i Bajek. Pięknie udekorowana... więcej
25/02/2017
06/02/2016

Carnevale Veneziano

W sobotę 6 lutego 2016 roku odbył się coroczny bal charytatywny zorganizowany prze LC Jarocin. Tym razem przebrani w kostiumy uczestnicy balu mogli spędzić noc na Placu św. Marka w Wenecji. Wodzirej - kolega klubowy Maciej Dolata -poprowadził gości do zabawy, a następnie przeprowadził licytację czterech obrazów, wykonanych przez słuchaczy Uniwersytetu III Wieku w Jarocinie.
Wynik licytacji był wielkim sukcesem. Nabywca za najdroższy obraz zapłacił 3 tys. zł. W sumie dochód z balu wyniósł 12 tys. zł. Zebrana kwota w całości przeznaczona jest na realizację programu rehabilitacyjno-edukacyjnego „Naucz mnie być Mamą”, mającego na celu wsparcie rozwoju dziecka oraz macierzyństwa matek dzieci niepełnosprawnych.
Na koniec swojego wystąpienia kolega Maciej Dolata zaprosił uczestników zabawy na koncert charytatywny, który odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2016 roku w Sali Jarocińskiego Ośrodka Kultury. Celem koncertu jest dofinansowanie zakupu sprzętu dla sparaliżowanego byłego piłkarza Przemka Wojcieszaka.

Janusz Szulc
LC Jarocin